Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1962 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan ve yarım asırlık lezzet yolculuğunda, sabah kahvaltısından akşam yemeğine günün her öğününde çeşitli ürünleriyle sofralarda “lezzet sihirbazı” olarak yer alan Tukaş, kalitesine gösterdiği özen ve tüketicisine verdiği güvenle tarıma dayalı gıda sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.

Genel Müdürlüğü İzmir Torbalı’da bulunan Tukaş üretim faaliyetlerini İzmir’in Torbalı, Balıkesir’in Manyas ve Manisa’nın Akhisar ilçelerindeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Ürünlerini ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği ve GFSI Standartları çerçevesinde üretmekte olan Tukaş uluslararası gıda platformunda geçerli olan IFS (International Food Standard), BRC (British Retail Consortium), Helal Gıda ve Kosher belgelerine sahiptir. “Güvenli gıda tarladan başlar.” Bilinciyle çıktığı lezzet yolculuğunda, tarımsal hammaddeleri “kontrollü tarım sistemi” ile tedarik etmekte; hasat mevsiminde tarladan özenle toplanan taze sebze ve meyveleri anında işleyip güvenli gıda olarak “Tukaş” markasıyla tüketicilere sunmaktadır.   

 

VİZYONUMUZ

Gıda endüstrisinde pazar lideri ve öncü olmak için, her yerde ve her öğününüze keyif katmayı amaçlıyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Nitelikli ekibimizi ve iş ortaklarımızın gücü sayesinde, müşterilerimizin beğenisine uygun yüksek kaliteli, sağlıklı, yenilikçi, çevre dostu ve kolay erişilebilir gıda ürünleri üreterek sofraları zenginleştiriyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ

- Müşteri Memnuniyeti

- Yüksek Ürün Kalitesinde Süreklilik

- Maliyet Farkındalığı ve Verimlilik

- Kişisel Gelişim

- Sağlık ve Güvenlik

- Güçlü Çalışma Etiki

- Karşılıklı Saygı

- Çevresel Sürdürülebilirlik

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X