Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Hedefimiz, tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılamayı temel ilke edinerek, hammadde kabulü ile birlikte ürünün tüketileceği ana kadar güvenli, kaliteli ve yasalara uygun ürünler üreten bir dünya markası olmaktır.

Yönetim ve tüm çalışanlar olarak belirlediğimiz bu hedefe, üreticilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte büyüyerek, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırarak, Toplam Kalite Yönetim ve gıda güvenliği kültürü anlayışını benimseyerek ve sürekli olarak gıda güvenliği ve kalite kültürünü daha da iyileştirerek ulaşacağız.

Ürünlerimizi, hammadeden tüketim aşamasına kadar geçen süreçlerde karşılaşılabilecek gıda güvenliği tehlikelerini önleyerek ve yöneterek; gıdaların özgünlüğünü (otantisite) bozan tehlikeleri etkin takip ederek, dinamik kontrolünü ve sürekliliğini sağlayacağız.

Tukaş olarak, tüketicinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan çalışanlarıyla aynı paydada buluşan, eğitim ve iletişim kanallarını kullanarak tüm çalışanlarını bilinçlendiren, yenilikçi ve gelişime açık bir şirket olarak varlığımızı sürdüreceğiz.

Faaliyet, ürün ve hizmetlerde daha az atık oluşturarak, geri kazanım çalışmaları yaparak, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirerek, bu ilkeleri geliştirip sürekliliğini sağlayarak çevreye değer veren bir üretim yapmayı hedefliyoruz.

Tüm bu hedef ve çalışma sistemleri temelinde her zaman “Tüketici Memnuniyeti” için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X