Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Hedefimiz, tüketicinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tam olarak karşılamayı temel ilke edinerek ham madde kabulünden ürünün tüketileceği ana kadar güvenli, kaliteli ve yasalara uygun ürünler üreten bir dünya markası olmaktır.

Yönetim kurulumuz ile tüm çalışanlarımızın bu ortak hedefine, üreticilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte büyüyerek, kârlılığımızı ve verimliliğimizi artırarak, “Toplam Kalite Yönetim” anlayışını benimseyerek ulaşacağız.

Tukaş olarak, tüketicinin korunmasını ve bilinçlenmesini destekleyen, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan çalışanlarıyla aynı paydada buluşan, eğitim ve iletişim kanallarını kullanarak tüm çalışanlarını bilinçlendiren, yenilikçi ve gelişime açık bir şirket olarak varlığımızı sürdüreceğiz.

Faaliyetlerimizde, üretimlerimizde ve hizmetlerimizde daha az atık oluşturarak, geri kazanım çalışmaları yaparak, çevresel yasal yükümlülüklerimizi yerine getirerek ve bu ilkeleri geliştirip sürekliliğini sağlayarak, çevreye değer veren bir üretim yapmaya devam edeceğiz. 

Tüm bu hedef ve çalışma sistemleri temelinde her zaman “tüketici memnuniyeti” için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X